ÖVRIGT / Smycken / Brosch 13778326
nr 1377 8326
Brosch
silver, förgyllt, med granater. Längd: 4cm, vikt: 10g
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:34:30
300 kr
350 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.